Захворювання на коронавірус виявили ще в 186 мешканців Києва.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Цього тижня кількість хворих на коронавірус в Києві зростає щодня. 186 виявлених випадків - тільки за минулу добу. 11 з них - у дітей. На сьогодні в столиці вже 9178 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», - повідомив Кличко.

Серед тих, хто захворіли: 94 жінки віком від 19 до 84 років. Та 7 дівчаток - від 2 до 16 років. А також 81 чоловік віком від 19 до 70 рокiв. І четверо хлопчиків від одного року до 13.

До лікарень столиці госпіталізували 20  пацієнтів. Інші - на самоізоляції, під контролем лікарів.

За минулу добу одужали 26 людей. Усього коронавірус подолали 3163 мешканці Києва.

Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі - 47. У Деснянському - 30. Та в Святошинському районі - 20 випадків. 

 

В Києві зафіксували нові спалахи вірусу. Зокрема, на підприємстві «Київхліб».

 

«Щодо того, як розповсюджується хвороба, і де в Києві  зафіксували нові спалахи вірусу. Зокрема, на підприємстві «Київхліб» - спочатку троє працівників пекарні №8 звернулися до лікарів із симптомами коронавірусу. Тести підтвердили в них COVID-19. Після цього обстежили та протестували весь колектив - 77 працівників. 37 людей виявилися інфікованими», - повідомив Віталій Кличко. 

За його словами, цех-пекарню закрили на карантин. Там здійснюють посилену дезинфекцію. Всі хворі та контактні особи - на самоізоляції. 

Також у Солом'янському районі, захворів один із фахівців районного управління освіти. «На сьогодні встановили 62 людини, з якими контактував хворий. У трьох із них - підозра на коронавірус», - зазначив Кличко.