Рішення КМДА №668 від 6-го червня 2017-го року, відповідно до якого 8367 житловим будинкам міста Києва було підвищено тарифи на утримання будинків і прибудинкової території, незаконне. Довести справу до перемоги, зробити перерахунок і повернути киянам кошти, які вони переплатили за останні роки, - для нас принципова справа.

 

Про це заявив народний депутат, кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко перед засіданням Окружного адміністративного суду, який розглядає його скаргу на підвищення у тарифів на послугу у 2-3 рази.

«Ці тарифи незаконні, вони нараховані безпідставно. Тарифи на утримання будинків та прибудинкової території мають розраховуватись, виходячи з технічної документації будинку, а це паспорти будинку. Покажіть, де офіційно відведені ці прибудинкові території. Що це таке? Ані в Києві, ані в інших містах України немає прибудинкових територій», - заявив Олексій Кучеренко.

Він нагадав, що очолювана ним Спілка власників житла України в попередньому розгляді справи виграла суди першої та другої інстанцій. Але міська влада продовжує судитися із киянами, не бажаючи компенсувати їм мільярди гривень незаконних переплат.

«Наше завдання - довести справу до перемоги. Я гарантую, що зроблю перерахунок і поверну киянам гроші, які вони переплатили. За моїми оцінками, в середньому це буде 1500-2000 гривень. За допомогою цих грошей ми вийдемо на міську програму капітального ремонту застарілого житлового фонду», - зазначив Олексій Кучеренко.

 

За його словами, КМДА Віталія Кличка чудово розуміє, що дурить городян, які в суді вирішили захистити свої інтереси, а тому просто затягує судовий процес у нескінченність.

«Понад три роки продовжується судова епопея з КМДА. Касація повернула справу на першу інстанцію. А сьогодні КМДА просто не з'явилася на засідання. Розгляд перенесено на 15 вересня. Не знаю, як вас, а мене особисто така міська влада не влаштовує», - резюмував кандидат в мери Києва від «Батьківщини».