Мене обурюють речі, які не вирішуються роками, особливо в центрі міста. Вхід до головної станції метро "Майдан Незалежності" з оголошенням, що тут не працює ескалатор на моїй пам'яті висить вже третій рік. Так само на станції метро "Вокзальна", куди приїжджають тисячі гостей, звідки виїжджають тисячі киян - понад 10 років не працює ескалатор.

Про це заявив кандидат в мери Києва від "Батьківщини" Олексій Кучеренко під час зустрічі з виборцями, передає пресслужба.

 

"Подивіться на чудовий будинок нашої консерваторії, що по вул. Городецького. На розі одного й другого будинку вже виросло по дереву. Я вже не кажу про невідремонтовані стіни будівлі. Це ж центр міста - обличчя Києва. Як можна в 20 метрах від КМДА не звертати увагу на такі речі. Про яку велич і красу Києва ми можемо говорити, якщо в серці міста розруха", - зазначив Кучеренко.

Політик переконаний, що провладній силі зарано обіцяти реалізацію глобальних проєктів, поки вулиці столиці залишаються "обшарпаними".

"Я не знаю, як можна обіцяти повномасштабну програму модернізації житлового та комунального господарства і не вирішувати банальні й прості проблеми, які існують роками", - додав він.

Нагадаємо, що в програмі Олексія Кучеренка одним із пріоритетних напрямків виділено сферу безпеки та комфорту проживання у Києві.