Замість того, щоб концентровано вирішувати найбільш стратегічні проблемні питання, бюджетні гроші розпорошують. Це заводить Київ в інфраструктурний колапс. Ми не бачимо реальних наслідків використання цих грошей. Тому один із головних пріоритетів програми - проведення повного аудиту: технічного і фінансового


Про це заявив кандидат в мери Києва від "Батьківщини" Олексій Кучеренко під час зустрічі з виборцями, передає пресслужба.
"Кияни і майбутнє керівництво міста зобов'язані знати стан справ в бюджетній сфері: наскільки ефективно витрачаються гроші міського бюджету, який складає 58 млрд гривень; в якому стані знаходиться інфраструктура; мости, чи дійсно вони втомилися. Так само втомлена комунальна інфраструктура: теплові, водопровідні та газові мережі, які на превеликий жаль, призводять до вибухів - вона дуже втомлена", - пояснив політик.

За його словами, після аудиту, та у разі перемоги на виборах, будуть скориговані підходи до розподілу бюджетних коштів.
"Будуть визначені найбільші пріоритети, які сьогодні потребують фінансування, оскільки головною з проблем бюджетного планування в Києві, я особисто вважаю розпорошення бюджетних грошей", - підкреслив Кучеренко.