Поліція спільно з Нацгвардією посилено охороняє центр Києва перед запланованими масовими заходами з нагоди Дня захисника України.

 

Як повідомив керівник поліції Києва Андрій Крищенко,  представники кількох громадських організацій та політичних партій зазначили про організацію та проведення 14 жовтня ходи, молебню та велопробігу.

 "Перед початком заходів спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологи проводять ретельну перевірку місць, де відбудуться зібрання громадян, маршрути їх руху тощо. З метою негайного реагування на можливі зміни оперативної обстановки ми створили додаткові групи швидкого реагування та чергуватимуть посилені слідчо-оперативні групи. Окрім цього, поліцейські здійснюватимуть супровід колони учасників ходи".

"У місцях проведення заходів співробітники поліції діалогу та інших профільних служб проводитимуть превентивні заходи з учасниками заходів, аби не допустити конфліктних ситуацій та порушень громадського порядку. За необхідності правоохоронці проводитимуть вибіркові поверхневі перевірки громадян", - повідомив Крищенко.

Поліція також повідомляє, що з метою контролю та належного реагування у разі виникнення позаштатних ситуацій у столичному главку поліції Києва у цілодобовому режимі розпочав роботу ситуаційний центр. Разом із тим, правоохоронці посилили охорону і на станціях столичного метрополітену.

 

Також у  Києві 14 жовтня буде внесено зміни в роботу маршрутів громадського транспорту у зв'язку з проведенням масових заходів у центральній частині міста, повідомили в КМДА.

Орієнтовно із 9:00 до 14:00 відбудеться велопробіг, присвячений Дню захисника України, за маршрутом якого буде обмежено рух транспорту.

Зокрема, організатори анонсували наступний маршрут: площа Михайлівська - вулиця Михайлівська - вулиця Хрещатик - площа Європейська - вулиця Грушевського - Петрівська алея - Паркова дорога - алея Героїв Крут - площа Слави - вулиця Лаврська.

Орієнтовно із 14:00 до 18:00 запланована піша хода з нагоди Дня захисника України, 78-ї річниці створення УПA та Дня козацтва.

Організатори акції запланували наступний маршрут: Парк Шевченка (вулиця Володимирська) - бульвар Шевченка - вулиця Хрещатик - алея Героїв Небесної Сотні - вулиця Інститутська - вулиця Банкова, 11.

У Патрульній поліції закликають водіїв планувати поїздки містом з урахуванням перекриття зазначених вулиць та можливого часткового обмеження руху на прилеглих.