Мова йде про майже 8,5 тис житлових будинків столиці, які були побудовані ще за радянських часів, так звані хрущівки, панельки і ще й дореволюційні і будинки. Житловим спорудам вже по 100 років! Ця проблема насувається, житловий фонд зношений і сподіватися, що проблеми капітального ремонту можна перекласти на киян, м'яко кажучи - безглузда позиція.

Про це заявив кандидат на посаду міського голови від "Батьківщини" Олексій Кучеренко під час зустрічі з жителями Святошинського району, передає пресслужба.
Політик запевнив, що в разі його перемоги на виборах, міська програма буде передбачати як організаційні рішення, так і технічний аудит будинків, так і збільшення мінімум в 20 разів капітальних вкладень з боку міського бюджету.
"100 млн гривень, які сьогодні витрачаються на капітальні ремонти, носять несистемний характер і не дозволяють вирішити цю проблему. Мінімум 2 млрд гривень за нашими підрахунками щорічно мали б вкладатися в міську програму капітального ремонту. Ми з фракцією "Батьківщина" намагаємось переконати колег, що вся Україна так само потребує державної програми капітального ремонту житлових будинків", - зазначив Кучеренко.