У Києві тести на коронавірус COVID-19 доводиться робити багатьом людям. Через це вони часто вишиковуються у довжелезні черги перед медичними закладами.

Чимало людей чекають, аби потрапити на тест, біля поліклініки МВС на вулиці Платона Майбороди, повідомляє 24 канал.

 

Люди стоять на холоді по 8 - 12 годин. На гарячі лінії дзвонити немає сенсу. Допоможіть нам, ми ж теж люди, - написав він.

За словами чоловіка, у людей в черзі є симптоми коронавірусу, зокрема - кашель та температура. А згодом вони отримують підтвердження, що хворі на COVID-19. 

 

 

  

 

Черга до лікарні зі швидких

16 жовтня утворилися величезні черги машин швидкої допомоги до Київської міської клінічної лікарні №5. Там перебувають люди з симптомами коронавірусу.

Напередодні така ж ситуація була спіткала Київську  клінічну лікарню №9   

 

 

 У Києві утворився затор зі швидких біля лікарні, де лікують COVID-19 . Проте її головний лікар Михайло Валюк зауважив, що причиною таких черг не є COVID-19.

 

Куп'янська районна лікарня на Харківщині переповнена, то ж хворих розміщують у коридорах. Одна лампа - єдине освітлення на весь коридор. Тож медсестрам, аби поставити крапельницю, доводиться підсвічувати ліхтариком.

Про умови в інфекційній лікарні на своїй сторінці у фейсбуці розповіла мешканка міста Яна Колпакова.

Жінка закликала районну владу відкривати додаткові відділення у місцевих лікарнях. Зокрема, на Ковшарівці та Вузловій.

Спасибі керівництву міста і всім попередникам, це інфекційне відділення Куп'янської лікарні. В туалет ходять в палати до інших хворих, з освітлення одна лампа на весь коридор, щоб медсестра поставила крапельницю, хворий підсвічує мобільним телефоном,
- написала жінка.

 


Куп'янська районна лікарня / Фото Яна Колпакова


Користувачі соцмережі у коментарях обурилися з побаченого. Деякі люди повідомляли, що також лікувалися у цій лікарні. За їхніми словами, проблеми там не лише з умовами, а й з елементарною дезінфекцією. Натомість навіть пробірки, вату та спирт пацієнтам доводилось купувати самостійно. Є й проблеми з транспортуванням хворих. Сам медичний персонал виснажений, "без сну та відпочинку".