У нас приблизно 8,5 тис старих будинків у Києві, з яких вже більше половини потребують капітального ремонту. Не поточного, а капітального. Це ліфти, внутрішньо будинкові мережі, дахи, під'їзди, вікна, в деяких місцях фундамент тощо. Якщо такі гроші нещасні виділяти, як це робить київська влада, то життя не вистачить.

 

Про це заявив кандидат в мери Києва від "Батьківщини" Олексій Кучеренко під час зустрічі з жителями ДВРЗ, передає пресслужба.

"У нас в "Батьківщині" головний пріоритет мінімум в 20 разів збільшити суму на капітальний ремонт. Ми виходимо на цифру 2 млрд гривень на рік. І якщо хоч хтось скаже, що немає цих грошей, то я вам покажу десятки бюджетних витрат, де просто крадуться ці гроші, починаючи з тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій, який було підвищено вдвічі 3 роки тому, але який абсолютно не призвів до покращення якості послуг", - підкреслив Кучеренко. 

Він зазначив, що в Києві крадуть на поточних ремонтах і на тому, що не надають послуги, які мають надавати. 

"На жаль, всі ці нитки ведуть до самої гори. Не треба бути наївними і думати, що самі комунальники та директор керуючої компанії самі собі крадуть потрошки половину грошей, а мова йде про мільярди гривень. Ні. Ми все розуміємо. Воно йде на саму гору. Треба правду казати в очі і разом всім киянам замислитися, а потім не бідкатися, чому так погано живемо. Тому, що мільярди гривень у нас з кишень крадуть кожного року", - констатував парламентарій.