Від сьогодні, 19 грудня, і до сьомого січня на Софійській площі в Києві працюватиме інтерактивна голограма Святого Миколая у повний зріст. У записі голографічних привітань взяв участь український актор Михайло Безпалько.

 

 

Голограма виголошуватиме привітання і працюватиме кожні 10 хвилин з 16:00 до 22:00, а впродовж трьох днів Святий Миколай зможе поспілкуватися з відвідувачами у режимі реального часу. Цифровий Миколай також відкриє головну ялинку.

Перед голограмою нанесуть спеціальну розмітку, аби відвідувачі дотримувалися соціальної дистанції.

 

Святкове засвічення головної ялинки країни на Софійській площі Києва відбудеться сьогодні,у День святого Миколая,  о 19:00 і транслюватиметься в режимі онлайн.

Про це повідомляє пресслужба Київміськдержадміністрації.

"Звісно, на всіх новорічних локаціях буде контроль за дотриманням карантинних правил. Проте просимо й відвідувачів відповідально поставитись до встановлених вимог - тримати соціальну дистанцію та носити засоби безпеки! Ті, хто не матиме можливості потрапити на засвічення новорічної красуні, зможуть зробити це онлайн", - зазначила директор Департаменту культури Діана Попова.

Трансляцію дійства проведе ТРК «Київ», а також його можна буде побачити на Ютуб-каналах ТРК «Київ» КМДА та Офіційному порталі Києва.

Як повідомлялося, для уникнення скупчення людей цьогорічний новорічний маршрут у Києві простягається на 8 км та має 7 локацій: Софійська площа, Арка дружби народів, пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алея художників, Андріївський узвіз та Контрактова площа.


Головна ялинка країни встановлена на Софійській площі, головна ялинка Києва - біля арки Дружби народів, а центральна ялинка Подолу - на Контрактовій площі. Святкування проходитиме без фестивалів, концертів, великих сцен, фуд-кортів, будуть лише сувеніри та гарячі напої. Натомість передбачені світлові артінсталяції, фотозони, атракціони, гірки, ковзанки тощо.

Нагадаємо, під тиском релігійних організацій з ялинки на Софійській площі прибрали капелюх, який прикрашав її верхівку. Натомість помістили Різдвяну зірку.