У Києві в першому кварталі наступного року не буде підвищуватися вартість проїзду в громадському міському транспорті.

Про це повідомив в ефір одного з українських телеканалів заступник міського голови-секретар Київради Володимир Бондаренко.

 

 

«У першому кварталі (2021 року - УНІАН) я не очікую підвищення вартості проїзду для громадського транспорту ... у тому бюджеті, який Київрада прийняла на 2021 рік, у нас на перший квартал закладена певна компенсація для двох перевізників - це «Київпастранс» і «Київський метрополітен», яка дозволяє поки не говорити про підвищення тарифу. Разом з тим, економічні передумови також для цього є», - заявив він.

Разом з тим, Бондаренко зазначив, що ряд транспортних компаній, які займаються перевезеннями в режимі маршрутного таксі повідомили, що протягом першого кварталу розглядають питання про підвищення вартості проїзду.

 

«Це рішення ще не прийнято, разом з тим звучать різні цифри - від 10 до 12 грн. Пояснюється з боку перевізників це досить просто - є реальне зменшення пасажиропотоку на маршрутах. Інша історія - в січні збільшується мінімальна заробітна плата, це буде позначатися на вартості проїзду. Однак у січні ми точно такого підвищення ще не очікуємо", - підкреслив він.