У Києві після введення локдауну почався демонтаж головної ялинки на Софійській площі та всіх новорічних локацій.

 

Як розповів Суспільному засновник і директор проєкту Folk Ukraine Ігор Добруцький, повністю конструкцію планують розібрати через два-три дні.

"Сьогодні (11 січня - ред.) ми почали (розбирати новорічні локації - ред.), але ялинку розберемо десь через два-три дні", - сказав Добруцький.

Він додав, що іграшки з ялинки спочатку зберігатимуться на складі, а потім їх роздадуть у селах та в дитбудинках.

"У нас традиція така: ми багато роздаємо по селах, в дитбудинки, школи. І цей рік буде не винятком. Поки ялинки зберігатимуться на складі у Добропарку, а потім буде видно", - зазначив організатор проєкту Folk Ukraine.

За його словами, цей рік перевершив рекорди з відвідуваності новорічних локацій.

"Точну цифру не скажу, але людей було дуже багато до останнього дня. Був цікавий новорічний маршрут і всі хотіли ним пройти, тому людей було багато", - додав він.

 

Як напередодні введення карантину повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби, новорічні локації у столиці припиняють свою роботу на час дії додаткових протиепідемічних обмежень. Зокрема, має бути зупинена робота святкових концертів, ярмарків, зокрема продуктових. Організаторами ковзанок та атракціонів на відкритому повітрі у місцях святкувань рекомендують забезпечити дотримання дистанції між відвідувачами у 1,5 м та не допускати на ігрові майданчики понад 20 осіб.