У справі "Приватбанку" підписали підозри кільком колишнім топ-менеджерам. Крім того, для підтвердження збитків державі призначено експертизу.


Про це у Facebook повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова .

"Підпис під підозрами колишнім топ-менеджерам "ПриватБанку" - мій", - зазначила вона.

Вона уточнила, що свідки у справі "ПриватБанку" сьогодні перетворилися на підозрюваних. І додала, що після кількох робочих нарад з участю детективів НАБУ і прокурорів САП прийняла рішення дати вказівку про проведення експертизи, щоб підтвердити збитки, нанесені державі та українцям.

"Я не можу вдаватися в деталі і розповідати про стан справ у цьому конкретному провадженні, можу тільки сказати, що мене він не влаштовував з точки зору перспектив подання обвинувачення в суді", - додала генпрокурор.

При цьому імена підозрюваних досі офіційно не розкриваються.

Водночас Венедіктова повідомила, що фгурант справи "ПриватБанку" намагався втекти до Австрії після "зливу" інформації з Офісу генерального прокурора. Цей факт мають намір розслідувати окремо.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ в аеропорту "Бориспіль" повідомило про підозру одному з колишніх топ-менеджерів банку.

За даними відомства, генпрокурор погодила повідомлення про підозру експершому заступнику голови правління Приватбанку Володимиру Яценко у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою).

 

 

За інформацією правоохоронців, експосадовець планував покинути Україну на приватному літаку у напрямку Відня, вилетівши з Дніпра. Проте керівник групи детективів та директор НАБУ звернулися до Державіаслужби з проханням посадити цей літак для "проведення невідкладних слідчих дій".

У НАБУ пообіцяли згодом надати більше інформації.