З 5 квітня у Києві за спецперепустками працюватимуть усі види громадського транспорту, включно з маршрутними таксі.

 

Про це в ефірі "Суспільної студії" повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"КМДА дещо спростила систему видачі перепусток на транспорт у порівнянні з минулим роком. Зокрема, їх видача буде децентралізованою. Керівники підприємств вже в понеділок видадуть перепустки своїм співробітникам", - розповів чиновник.

В першу чергу перепустки отримають соціальні та медичні працівники, співробітники комунальної сфери, поліції, ДСНС, а також представники сфери торгівлі.

За словами Поворозника, міська влада Києва видала понад 400 тисяч перепусток під час минулого карантину, і цілком готова забезпечити їх видачу цього разу. Крім того, у КМДА очікують, що проблем із переповненістю транспорту, як у 2020 році, не буде.

"Ситуація значно відрізняється від минулого року, коли працювали лише автобуси за спецмаршрутами. Цього року в місті працюватиме увесь транспорт, включно з метро і маршрутками. Вся транспортна система міста працюватиме. Тому ми очікуємо, що транспорт, який працюватиме з обмеженнями "червоної зони", 50% від заповненості транспорту за технічним паспортом, разом зі стоячими місцями без проблем перевезе усіх пасажирів", - заявив Поворозник.

Представник КМДА наголосив, що за виконанням карантинних обмежень приватними перевізниками слідкуватиме комунальна служба транспорту.