У Києві з 5 квітня і до кінця локдауна буде скасована плата за парковку автомобілів. Про це під час брифінгу в п'ятницю, 2 квітня, заявив мер Києва Віталій Кличко.


"З 5 квітня до завершення дії жорстких обмежень власники авто на території Києва звільняються від оплати за паркування на майданчиках комунального підприємства Кіевтрассервіс", - зазначив він.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів вніс ряд змін до Правил паркування транспортних засобів, зокрема, заборонив обладнати паркувальні місця на тротуарах.

 

З 5 квітня міський транспорт працюватиме лише за спецперепустками, які будуть видавати співробітникам критичної інфраструктури.

«1 квітня, після засідання міської комісії, яка затвердить відповідне рішення, буде вказано порядок отримання перепусток для працівників критичної інфраструктури: це стосується медицини, транспорту, соціальних працівників, житлово-комунального господарства, рятувальників, військових і поліції», - заявляв перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

За його словами, підприємцям необхідно буде звертатися до департаменту підприємництва міської адміністрації, щоб оформити перепустки для своїх співробітників.

За спецперепустками потрібно буде їздити в

  • метро;
  • трамваях;
  • тролейбусах;
  • автобусах.

Для тих, у кого будуть сецперепустки, проїзд залишиться платним.

Чи будуть працювати приватні перевізники (маршрутки), на даний момент не повідомлялося. Під час торішнього весняного локдауна, коли транспорт теж працював за спецперепустками, маршрутки не ходили.

Про будь-які заборон на роботу таксі або особистого автомобільного транспорту не повідомлялося.