Департамент транспортної інфраструктури Київської міської держадміністрації на фоні посилення локдауну у Києві додрукував 100 тисяч спецперепусток. Їх можна буде отримати 5-6 квітня.


Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Вказано, що видано уже 437 тисяч спеціальних перепусток для користування громадським транспортом. Загалом же надрукували 500 тисяч перепусток.

"Через велику кількість заявок ми у терміновому порядку додруковували додатково 100 тисяч спецперепусток. На сьогодні мають видати ще 63 тисячі перепусток... Усі, хто не отримав перепустки, доотримають їх у понеділок чи вівторок", - зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Чиновник підкреслив, що першочергово спецперепустки отримали медичні працівники, рятувальники, працівники комунальної, транспортної та соціальної сфер, працівники торгівлі та військові.

 

Додамо, вранці 5 квітня столиця зупинилась у багатокілометрових заторах після того, як міська влада дозволила користуватись громадським транспортом лише окремим категоріям громадян і лише за наявності спецперепусток.

Станом на 10:00 у Києві стояли фактично усі мости в напрямку правого берега: Північний, міст Метро, міст Патона, Дарницький міст.

На Лівому березі стоять бульвар Перова і вулиця Братиславська в напрямку Броварського проспекту, Броварський проспект, проспект Соборності та Дарницьке шосе в напрямку центру.

На Правому березі великий затор на Набережному шосе в напрямку центру, на вулиці Богатирській, проспекті Степана Бандери, вулиці Скляренка, вулиці Кирилівській, вулиці Олени Теліги, проспекті Перемоги, бульварі Шевченка та бульварі Лесі Українки, Голосіївському проспекті.

 

У КМДА обіцяють за тиждень  розглянути питання щодо продовження посиленого карантину у столиці, який запровадили з 5 квітня.

Про це в ефірі «Україна 24» розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Упродовж тижня влада буде спостерігати за динамікою захворюваності та рівнем госпіталізації.

«Нас хвилює рівень госпіталізації та зайнятих ліжок із киснем. За результатами тижня будемо ухвалювати рішення, що робити далі: продовжити чи припиняти обмеження 16 квітня», - розповів Поворозник.

Також він зазначив, що комендантську годину у Києві не планують вводити.