Локдаун в Києві діє до 16 квітня, поки немає рішення про його продовження до 10 травня. Але місцева влада буде виходити з динаміки захворюваності на COVID.


Про це в ефірі "Україна 24" заявив мер Києва Віталій Кличко.

Зокрема, його попросили підтвердити або спростувати інформацію деяких ЗМІ про те, що нібито готується рішення про продовження локдауна до 10 травня.

"Я дуже здивований такою інформацією. Рішення про продовження карантинних обмежень приймає не міський голова, а комісія ТЕБ та НС, таких засідань не було, інформація поширюється з невідомих джерел", - зазначив Кличко.

У той же час він підкреслив, що локдаун можуть продовжити.

"Але будемо виходити з цифр захворюваності. І якщо у нас буде тривати хвиля захворювань, то я не виключаю, що це може статися. Зараз четвертий день обмежень, наступного тижня ми будемо бачити динаміку. Якщо динаміка не знизиться, я не виключаю ... Якщо знизиться , то обмеження будуть, як і планувалося, до 16 числа ", - додав мер.

 

Нагадаємо, ситуація з коронавірусом в Києві погіршилась, заявили в МОЗ.  Хворих готуються приймати у пологових будинках, дитячих лікарнях та протитуберкульозному диспансері.

Лікарні переповнені, лікарі та медсестри занадто виснажені, кількість нових інфікувань та смертей б'є рекорди, зазначили у прес-службі. Через це заражених коронавірусом будуть розміщувати в пологових будинках та дитячих лікарнях.