До гендиректора ВДНГ Євгена Мушкіна з обшуками прийшли поліція та СБУ.

Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

"У мене у квартирі обшук, Діанка і малюки в шоці. Офіс ВДНГ і павільйони обшукують поліція і СБУ. Телефоном користуватися мені заборонили. Коли я тільки прийшов працювати на ВДНГ, мені говорили, що буде непросто. Багато хто не вірив, що у мене і моєї команди вийде перетворити напівзруйнований комплекс в популярне місце відпочинку городян. Запевняли, що реформувати державну інституцію - завдання не з простих", - пише він.

 

При цьому Мушкін заявив, що не очікував агресивних дій правоохоронних органів.

"Я завжди відкритий для будь-яких перевіряючих органів, вся звітність ВДНГ публікується на сайті комплексу. На будь-який запит державних служб, ми готові надавати документи та пояснення. Минулого тижня я був справді щасливий, що ми нарешті закрили величезний податковий борг ВДНГ перед державою, який накопичувався багато років. Але, мабуть, мої спроби відстояти цілісність території та зробити ВДНГ прикладом успішного відродження і трансформації державної інституції в Україні комусь не дають спокою...

Але навіть попри це, хочу заявити наступне: я не для того майже 5 років керую Експоцентром, щоб так просто здатися. Друзі, я прошу максимального розголосу: підтримайте нас і розкажіть про свавілля, яке відбувається на ВДНГ прямо зараз. Готовий давати коментарі ЗМІ", - пише Мушкин.