У Києві в п'ятницю, 30 квітня, частково обмежать рух на мосту Метро через річку Дніпро.
Про це повідомив Київавтодор на своїй сторінці в Фейсбук.

 

Рух обмежать з 21:00 30 квітня до 5:00 5 травня.
Такі обмеження руху пов'язані з тим, що через річку Дніпро триває поточний ремонт деформаційних швів. Наступний етап роботи виконуватимуть у напрямку правової берега (верхова сторона моста).

 

 

 

У Київавтодорі підкреслили, що ремонт заплановано виконати на вихідних, щоб менше впливати на трафік.
«Під час ремонту рух буде частково обмежено. Приносимо вибачення за незручності. З турботою про дороги і мости, Комунальна корпорація «Київавтодор», - йдеться в повідомленні.


Раніше писали, що мер Києва Віталій Кличко розповів, як в столиці проходить будівництво пішохідного мосту з Оболонській набережній на острів Оболонський. За його словами, вже спорудили фундамент опори на набережній, а саму опору підготували до установки. При цьому новий міст буде мати чотири опори, половина з яких в протоці, а от довжина споруди становитиме 164 м, ширина - 4 м.

 

Крім того, в Києві будують окружну дорогу довжиною близько 150 км, яка допоможе вивести транзитний трафік з міста і з'єднати ключові траси. Роботи ведуться в рамках президентської програми «Велике будівництво».

 

Слід зазначити, що ініційована владою програма по «Великому будівництва» продовжує по всій Україні. Зокрема, «Велике будівництво» почалося в Чернівецькій, до якої ця програма дійшла в останню чергу. Там провели капітальний ремонт на ділянці дороги Н-03 Житомир - Чернівці в межах села Рингач.
Нагадаємо, Укравтодор повідомив, що в 2021 році планується завершення будівництва траси М-30 Стрий-Ізварине, яка повинна з'єднати всю Україну. Виходячи з розрахунків, нова траса повинна дозволити збільшити пропускну здатність маршруту в два рази.