Від сьогодні, 22 липня всі охочі жителі столиці можуть щепитися від коронавірусу вакциною Spikevax від Moderna у київському МВЦ. Для цього необхідно зареєструватися на імунізацію через сервіс helsi.me, повідомляє пресслужба КМДА.

 

Зокрема кияни також зможуть отримати вакцину CoronaVac (Sinovac Biotech).

"Із 22 липня всі охочі зможуть щепитися від COVID-19 вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna. Така можливість буде доступною для мешканців столиці, які зареєструються на вакцинацію через сервіс helsi.me та прийдуть на щеплення у Центр вакцинації проти COVID-19 (МВЦ, проспект Броварський, 15)", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, від завтра, 23 липня на вакцинацію можна записатися в будь-який пункт щеплень на базі медустанов незалежно від місця проживання, реєстрації або прийому сімейного лікаря.

 

У КМДА зазначили, що обрати зручну локацію для вакцинації у пункті щеплення можна за посиланням, де, до речі, окрім адрес є і телефони для запису.

Записатися на щеплення обраною вакциною у Центрі вакцинації проти COVID-19 можна тут: https://cutt.ly/Im20TXc.

Запис на щеплення обраною вакциною у пунктах, створених на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги, - тут: https://cutt.ly/Hm20SPk.