У столиці відкривається ще один центр масової вакцинації проти COVID-19 у торговельно-розважальному центрі Blockbuster Mall. Він працюватиме з 1 серпня кожен день без вихідних за графіком 11:00-21:00.


Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я на своїй сторінці у Facebook. За даними МОЗ, у центрі щепитимуть вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. В Україні працюють вже понад 360 центрів у всіх регіонах України, з них 22 - у Києві.

Записатися на вакцинацію можуть усі охочі віком від 18 років за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

 

У МОЗ нагадали, що після щеплення другою дозою вакцини в сімейного лікаря можна отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Наразі щеплення вакциною CoronaVac є підставою для перетину кордону таких країн, як Австрія, Фінляндія, Нідерланди, Іспанія, Греція, Словенія, Болгарія, Туреччина, Єгипет та деяких інших.

"МОЗ вітає ініціативи щодо відкриття центрів масової вакцинації та закликає бізнес і владу інших міст України співпрацювати та відкривати нові центри, щоб зробити щеплення від COVID-19 доступними для якнайбільшої кількості українців", - йдеться у повідомленні.