У Києві перевізники просять збільшити вартість проїзду більш ніж на 20 гривень, повідомив  заступник глави КМДА Микола Поворозник в інтерв'ю "Сьогодні"

 

"Такої вартості однозначно не буде. Ми у будь-якому разі будемо вивчати їх розрахунки. Набір складових такий: чи зможуть містяни платити такі суми, чи зможе бюджет підтримати перевізників так, як ми це робимо зараз", розповів Поворозник.

Чиновник пояснив, що відбулася фінансова накладка з вартістю опалення.

"Не піднімаючи вартості опалення для киян, ми будемо змушені дотувати теплоенергетичний комплекс міста. А це означає, що іншого виходу, як перегляд тарифів на проїзд у міському транспорті, у нас просто немає", - додав він.

При цьому він зауважив, що поступове підвищення цін лише буде додатковим навантаженням для столичного бюджету. Підвищувати ціни у громадському транспорті планують вже на початку 2022 року.

"Вартість перевезень пасажирів у метро і наземному транспорті суттєво не відрізняться. Враховуючи, що ми точно не будемо встановлювати ті тарифи, які просять транспортники. Єдине, що у нас вибивається з загального рівня - це вартість проїзду у міській електричці. Собівартість проїзду для одного пасажира складає понад 71 гривню, а сьогодні пасажири катаються в електричці, купуючи квитки по 6,21 гривню", - уточнив Поворозник.