Київ може зіткнутися з нестачею обладнаних поданням кисню лікарняних ліжок через стрімке зростання кількості випадків госпіталізації інфікованих COVID-19, зазначає мер української столиці Віталій Кличко.


"Загалом у лікарнях столиці підготовлені майже 6 тисяч ліжок для хворих на коронавірус і ми продовжуємо готувати додаткові ліжка. З обладнаних подачею кисню (а це 95% від загальної кількості) заповнені сьогодні майже 66% ліжок. І з такими темпами розповсюдження вірусу місць із киснем скоро може не вистачати", - написав Кличко у Facebook у середу.

За його словами, у Києві за добу госпіталізовано понад 560 інфікованих COVID-19, переважна більшість з яких у тяжкому стані, і кількість тих, хто потребує госпіталізації, продовжує зростати.

Мер наголосив, що багато медиків виступають за впровадження у Києві локдауну з огляду на ситуацію, що склалася.

"Як стверджують фахівці Київської міської клінічної лікарні №4, однієї з опорних для лікування пацієнтів із коронавірусом, 97% відсотків госпіталізованих у цей заклад - невакциновані. Щодня в лікарні приймають понад 40 карет швидкої допомоги. І чимало лікарів, які працюють в бригадах швидких, говорять про необхідність запровадження локдауну. Бо від такої кількості хворих медики працюють уже на межі своїх можливостей", - написав Кличко.