Сьогодні під будівлеюГоловпоштамту, де проходили установчі збори Громадської ради при КМДА, відбуласяштовханина між представниками партії "Свобода" і міліцією. Правоохоронці непропускали делегатів установчих зборів.За словами народного депутата від "Свободи" Андрія Іллєнка, регіонали повністю окупували це зібрання і грубовиштовхали представників громадських організацій. Таким чином, зібрання булозірване.

Увесь час під Головпоштамтомчергували до 10 карет швидкої допомоги, пожежна машина і кілька автобусів ізправоохоронцями. 


Хол Головпошти представники "Свободи" залишили беркутівцям, а на 7-му поверсі відбулася бійка – розбиті 12вікон, а скло водоспадом сипалося на голови перехожих на Хрещатику.

 

Як повідомив нашкореспондент, представники "Свободи" зустрічали делегатів зібрання гаслами "Черновецькі свині", а декого з них облили водою із пляшок і запропонували забиратися "на свій Марс". Міліція в інцидент не втручалася.

Окрім того, із будівлі Головпошти потерпілих виводити лікарі. Від коментарів вони відмовляються, між тим, у однієї людини, яку вивели з приміщення, усе взуття й одяг у крейді. Це свідчить швидше за все про те, що всередині відбувся справжній погром.

Зараз у будівлі київської Головпошти "Беркут" и міліція шукають бомбу.

Нагадаємо, що представники партії "Свобода" вважають сьогоднішнє зібрання Громадської ради, де були створені керівні органи Громадської ради, нелегітимним. За їхньою версією, столичний глава Олександр Попов вирішив разом із "бійцями Аделаджі" привести в Громадську раду власних людей.

Олександр КУЦАК, INTV. Фото - Facebook Олександра АРОНЦЯ