Комунальне підприємство "Плесо" визначило 50 непридатних для купання водних об'єктів столиці. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, не рекомендується купатися в Дідорівських ставках, Голосіївських ставках, Мишеловських ставках (Голосіївський район), в озерах Нижній Тельбін, Вирлиця, Пономарівське, Небріж, Тягле, Мартишев, Підбірне, Гарячка, Заплавне, в озерах в парку Партизанської слави, затоках Комуніст, Берковщина, водоймах на проспекті Бажана (Дарницький район), в озері Алмазне, відкритому каналі уздовж вулиці Закревського (Деснянський район), озерах Бобровня, Кругле, Берізка, Русанівському каналі (Дніпровський район), в озері Центральне, затоці Верблюд, у системі штучних озер Опечень (Оболонський район), у низці озер та ставків у Святошинському та Солом’янському районах, в озері в парку Відрадний, в озерах Видубицьке, Либідське (Печерський район), озерах Куренівське, Сирецьке, Дубки, Голубе, Петровське (Подільський район), в озерах парку Нивки (Шевченківський район).

Крім того, водойми в зонах відпочинку "Сонячна" на озері Сонячне (вул. Ревуцького), "Веселка" (вул. Микільсько-Слобідській), "Совська балка" (вул. Кадетський гай), "Синєозерна" (просп. Правди) також увійшли до списку не рекомендованих для купання.

"Основною причиною непридатності цих водойм для відпочивальників є невідповідність санітарним нормам, недостатній водообмін та відкритий зливостік", - йдеться в повідомленні.