У черговому випуску програми політолог Костянтин Матвієнко та шеф-редактор газети «Вечірні Вісті» Сергій Палєха розіграли свіжий етюд на тему українських ЗМІ.

К.Матвієнко: не секрет, що електронні видання, Інтернет, телебачення, соціальні мережі поступово забирають аудиторію у друкованих ЗМІ. На скільки газета, в її класичному паперовому вигляді впливова зараз, на скільки вона ефективна.

С.Палєха: стосовно газет я можу стверджувати, що 25%-30% тих людей, що не мають доступу до Інтернету, які приймають 1-2 канали - для них газета є єдиним джерелом інформації. Газета «ВВ» входить наразі до першої трійки за підпискою - у нас більше 20 тисяч підписників.

К.Матвієнко: чи можете пояснити чутки про те, що газета «ВВ» є рупором партії «Батьківщина»

С.Палєха: я не хочу робити з цієї теми щось секретне. Так, ми підтримуємо політичну лінію партії «Батьківщина». Наприклад, тема продажу землі. «Батьківщина» - єдина політична партія, яка виступає за продовження мораторію на продаж землі.
К.Матвієнко: зараз дедалі більше виборців, для міської молоді, згідно соціологічних досліджень, «Батьківщина» стає партією першого вибору, зокрема, завдяки її позиції щодо продажу землі.
...
С.Палєха: можливо потрібно звернутися до АП, до секретаріату РНБОУ з зауваженням: якщо і надалі буде існувати такі газети, як «Вести», то невідомо, коли ми переможемо в АТО ... хай подивиться влада що саме в цій газеті друкується!

 

 

INTV