Маестро-політолог Костянтин Матвієнко та філософ, експерт Сергій Дацюк зіграли Черговий осінній політичний етюдна тему: що вибори, до проведення яких залишились лічені дні, означають для політичних партій?


К.Матвієнко: ...насправді можна назвати до десятка політичних сил, які реально боряться за місця у місцевих радах - інші виступають в ролі статистів. Чого прагнуть основні політичні гравці на цих виборах і що їх очікує після виборів?


С.Дацюк: це справжні партійні політичні вибори. Навіть місцеві голови теж в значній мірі є партійними. Таким чином можна констатувати, що в країні створена відповідальна партійна система. З кінця 90-х можна перелічити партії, які понесли політичну відповідальність: НДП, СДПУ(о),...Наша Україна. Політика, яку вони пропонували, не відповідала прагненням суспільства. Можна вже сьогодні подивитися хто зійде з політичної дистанції в результаті цих виборів.


К.Матвієнко: відповідальність партії несли в різний спосіб. Ось Компартія понесла цю відповідальність ще у 91-му році - її діяльність була заборонена. Революція Гідності поставила хрест на Партії Регіонів.


С.Дацюк: понесли відповідальність і комуністи, і ПР, і Свобода...


К.Матвієнко: залишки ПР сховались у різних партійних проЖектах, але того монстра, яким була ПР вже не існує.


С.Дацюк: не змогли самостійно виступити на цих виборах ані Народний Фронт, ані УДАР...

 

 

 

 

INTV