Крайній перед виборами осінній політичний етюд на тему партійних обіцянок, можливих післявиборчих політичних альянсів та мезальянсів, а також про феномен перманентної боротьби З Тимошенко зіграли політолог Костянтин Матвієнко та головний редактор каналу INTV Олександр Попов.


О.Попов: Пане Костянтине, хочу запропонувати Вам зіграти передвиборчий осінній етюд. І почати цей екзерсіс пропоную з СТАБІЛЬНОСТІ.
Сьогодні вранці, в авто в мене завантажили чергову порцію політичної реклами. Зокрема сама про-президентська сила пообіцяла, що наступні 4 роки в країні виборів не буде і це будуть роки реформ і підйому.

1. Чи дійсно БПП планує зшивати, реформувати, піднімати країну, залучаючи в свої списки екс-регіоналів? Чи ефективний такий шлях? Чи не буде це повторення 2006-го з його Універсалом і поверненням в політику «ростовського сідєльця»?
Я бачив сьогодні цікаву, як люблять зараз казати «закриту» соціологію по київських виборах.
В київраду проходять ті сили, які створили минулого року парламентську коаліцію. Так званий Опозиційний блок на межі проходження.

 

К.Матвієнко: почнемо з того, що напвно департамент реклами БПП не товаришує із політичним департаментом. Адже всі ми пам‘ятаємо як 31 серпня Верховну Раду нагинали саме з АП аби були проголосовані в першому читанні зміни до Конституції. Так ось у цих змінах чорним по білому записано: наступні місцеві вибори мають бути проведені через 2 роки після виборів, які ми проведемо 25 жовтня 2015 року. Тобто у 2017-му. А не через 4 роки.

 

 

INTV