В чотирнадцятому етюді гостем політолога Костянтина Матвієнка стала Ірина Верігіна - голова луганської обласної організації ВО «Батьківщина». Етюд вийшов напруженим адже його темою стали вибори на Донбасі.

К.Матвієнко: отже парламент ухвалив проведення в Маріуполі не всієї виборчої процедури, а лише проведення повторного голосування. При чому повторне голосування відбудеться за тією самою виборчою комісією і за тих самих соціально-політичних обставинах, які й призвели до зриву голосування 25 жовтня. Чи доцільно проводити зараз вибори у прифронтовому місті?

І.Верігіна: я маю сказати, що від самого початку була проти проведення виборів на Донбасі взагалі. Тому що, коли ми проводили президентські вибори, а я тоді очолювала ОДА, і я вважала, що є необхідність аби всі області країни проголосували за президента. Але з часом я дійшла до думки, що на території Донбасу потрібно вводити військовий стан, або в крайньому випадку вводити військово-цивільні адміністрації аби саме вони контролювали всі важливі процеси. Втім, парламент ухвалив рішення про проведення виборів і на Донбасі. І я, і Москаль, і Тука, і Жебрівський заявляли про недоцільність проведення виборів на Луганщині та Донеччині. На жаль, наша думка не була почута парламентом...

 

 


INTV