Осінні політичні етюди на каналі INTV добігають кінця. Крайній осінній етюд про те, що в Українській політиці і чого варто очікувати у найближчому майбутньому, розіграли два маестро політичного аналізу - Костянтин Матвієнко та Віктор Небоженко.

К.Матвієнко: зараз дуже активний та насичений період в Українській політиці, хоч це вже звичний її стан. Проте громадяни України від цієї активності та насиченості не мають втілення тих сподівань, які вони плекають вже два роки після Революції Гідності. Отже вже рік існує парламентська коаліція, працює уряд. Коаліційна угода є частиною програми дій уряду. До свого такого мінімального ювілею парламентська коаліція, уряд, парламент загалом підійшли з досить невтішними результатами. З чим пов‘язана думка політичних експертів про те, що коаліція дихає на ладан?

В.Небоженко: так, це складний випадок. Це пов‘язано перш за все з тими високими очікуваннями, які були у населення після Майдану. З іншого боку я не очікував такого низького рівню професіоналізму у людей, які називають себе народними депутатами. Вони легко підписували програму дій уряду та коаліції, але як це здійснити вони або не знають, або не хочуть виконувати, або планують перенести на наступний рік. Крім того існує взаємний вплив подій навколо України і нашими внутрішніми подіями та ситуаціями.

 

 

 

INTV