Не зважаючи на холодну пору року політичне життя в Україні аж вирує і плеще окропом. Гостра критика урядового проекту держбюджету Юлією Тимошенко, бурхливе засідання Ради реформ стали головними темами чергового зимового політичного етюду, який розіграли маестро Матвієнко із маестро Дацюком.


К.Матвієнко: зараз в Україні такі часи, що навіть новорічні клопоти відходять на задній план. Полетіли склянки в голови високопосадовців прямо в офісі президента на Банковій, 11. Багато запитань до заяв, які опублікували президент, глава уряду і спікер парламенту, а також окремої заяви членів уряду. Отже, що можна сказати про ті обставини, в яких ми опинились з огляду на поточну політичну ситуацію?

 

С.Дацюк: цю політичну ситуацію потрібно класифікувати як політичну кризу, вже пряму, публічну, не заперечувану ніким, яка нагадує політичну кризу часів Кучми. Була тоді така трохи призабута «Заява трьох», підписантом якої був і Ющенко. Сьогоднішня заява трьох якраз і свідчить про відсутність єдності на рівні парламенту, на рівні різних гілок виконавчої влади.

 

 

 

INTV