Позаду Різдвяні Свята, які дозволили хоч на декілька днів відсунути поточні проблеми України на другий план. Але від цього ані проблеми з держбюджетом, ані тарифні непорозуміння, ані соціальні негаразди нікуди не поділися. Про це пост-Різдвяний етюд розіграли маестро Костянтин Матвієнко та маестро Кость Бондаренко.

К.Матвієнко: час повертатися до того аби зрозуміти обставини, в яких країна опинилася після Нового року. Пригадаємо як уряд вихвалявся тією обставиною, що на єдиному казначейському рахунку у них була рекордна сума - близько 48 мільярдів. На сьогодні маємо офіційний звіт Казначейства - 9 млрд. На Вашу думку куди за 1,5 місяці поділася величезна сума 39 млрд грн.?

К.Бондаренко:...у грудні місяці уряд Яценюкка посилено латав діри аби не розписатися у власному банкрутстві, не показати свою неспроможність керувати економікою, тому що, якби показали реальний стан економіки без ефекту ілюзії «покращення», то сьогодні мали б або інший уряд, або обговорювали б необхідність створення нової коаліції...

 

 

INTV