Зима не відступає попри запевнення метеорологів, а в студії INTV політолог Костянтин Матвієнко та екс-голова Луганської ОДА Ірина Верігіна в черговому політичному етюді говорили, зокрема, про стан справ на сході країни.

К.Матвієнко: Ірино Констянтинівно, Ви щойно повернулися з передової, з фронту. Які там настрої населення?

І.Верігіна: так, я дійсно щойно повернулася зі сходу. Відвідала там наш батальйон «Батьківщина». Ми туди їздимо практично щомісяця, адже розуміємо як важливо привезти нашим хлопцям гуманітарну допомогу, дізнатися про що вони там, на фронті думають. Дізнатися настрої місцевого населення і подивитися чи дійсно виконуються ці Мінські домовленості, про які так багато говорять. Я на власні очі бачила як порушуються ці домовленості.... Маю сказати, що наші хлопці не підтримують Мінські домовленості. Я була на лінії розмежування, в селищі Зайцево. Там розташований так званий логістичний центр. В ньому є магазини, є Ощадбанк, є аптеки, є лікарі, які можуть надати українським громадянам безкоштовну медичну допомогу.

К.Матвієнко: я Вас правильно зрозумів, що в логістичному центрі на лінії розмежування ціни вищі за ціни в Артемівську? Чому не працюють ринкові закони?

І.Верігіна: Я звернула увагу на обличчя людей: є втома, є відчай, але є і злоба. Злоба з боку людей, які ходили на референдум і в усьому звинувачують Україну. Позиція людей така: нам не потрібна не Росія, не Україна. Нам потрібно лише пенсію від Росію, пенсію від України і потрібна компенсація від України за статус переселенця. Те населення вважає, що Україна їм винна. Винна і гроші, і гуманітарну допомогу.  

 

 

INTV