Осінній етюд разом із господарем студій «Політичних етюдів» Костянтином Матвієнком зіграв політолог Олег Саакян. Грали на тему Мінську - 3, тобто угоди про розведення сторін. Хто ж ці сторони конфлікту?

Костянтин Матвієнко: отже говоримо про ситуацію, яка утворилась після т.зв. Мінську - 3 і є надскладна. З Мінську надійшли повідомлення, що сторони домовились про розведення військ в 3-х точках зіткнення і йдеться про те, що там утворюються певні анклави без присутності озброєних людей з метою... а власне кажучи, з якою метою? І що таке собою являють сторони? З одного боку ми розуміємо, що це Українські збройні сили, Українська армія + добробати + Нацгвардія. Давайте ще раз спробуємо зрозуміти: хто протистоїть нам з протилежного боку?

 

Олег Саакян: для нас є цілком очевидним, що це є окупаційні війська і місцеві комбатанти, при чому не тільки з України, а й комбатанти з інших країн, які приїхали воювати проти України на російський кошт. Тобто ми маємо справу із російською армією - регулярною та нерегулярною. Але що сказано про сторони в мінських документах? За інформацією від ОБСЄ, яка була розповсюджена, йдеться про розведення ЗСУ та озброєних формувань ОРДіЛО...

 

 

Інші програми циклу "Політичні етюди" можна переглянути за наступним посиланням INTV