В студії Політичних етюдів політолога Костянтина Матвієнка лунав сьогодні голос «Батьківщини молодої». Гість студії очільник «молодіжки» Сергій Митрофанський із етюдом на тему державної молодіжної політики.

 

К.Матвієнко: говоримо сьогодні в студії про те що являє собою молодіжна політика в сучасному інформаційному світі? Пане Сергію, після формування коаліції Гідності Ви певний час працювали заступником міністра молоді та спорту. Чому, на Вашу думку, потрібне міністерство молоді? Чому молодіжна політика виокремлюється з загальних напрямків соціальної, культурної, інформаційної політики?

С.Митрофанський: з Вашого дозволу, маю сказати, що молодіжна політика є таке досить унікальне явище. Це якби фантом державного розвитку. З одного боку, всі розуміють, що молодіжна державна політика є і нею треба займатися. З іншого боку мало хто розуміє, як це робити, які ставити перед собою задачі, а тим більше яким чином досягти вирішення цих задач. В результаті цього нерозуміння, я б сказав, що скільки б не змінювались міністри, а молодіжною політикою в складі Міністерства молоді та спорту ніхто по справжньому не займався. Це яскраво відображує бюджет Міністерства, який сягає в цьому році 2 млрд. грн., з яких на молодіжну політику йде 11 млн. грн., тобто лише 1% загального бюджету виділяється на молодіжну політику.

Більше на відео:

 

INTV