Лідер руху «Сила права» Андрій Сенченко завітав у студію «Політичних етюдів» аби розповісти про абсолютно новий і несподіваний напрямок роботи цієї ГО - громадський антимонопольний центр.

 

К.Матвієнко: пане Андрію, ми вас знаємо, як людину, яка буквально живе війною, людину, яка займається перед усім правами біженців, логістикою деокупації і відновлення територіальної цілісності України, а зараз несподівано йдеться про громадський антимонопольний центр...

 

А.Сенченко:я вимушений заперечити, адже не вважаю, що це щось несподіване. По перше, не може вся країна жити тільки війною. Прийде час - настане мир, і ось цей мир настане коли ми повернемо наші території, відновимо мирне, нормальне життя, а потім встанемо і почнемо думати що робити далі?

Адже проблеми в країні пов'язані не тільки із російською агресією - у нас є багато внутрішніх проблем, зокрема економічного характеру, які потребують фундаментальних змін. І сам тому потрібно зараз готуватися і проводити ці зміни.

У нас потужна команда юристів. Це різнопланові люди, з гарною освітою, такі що вміють доводити справу до кінця і саме тому ми, одночасно із судовими зусиллями проти держави-агресора, одночасно із розробкою законів, пов'язаних з деокупацією та реінтеграцією, ми почали рух в напрямку фундаментальних змін у площині взаємовідносин держави і суспільства...