У вівторок у рамках благодійного марафону "Голос миру" у Краматорську відбувся концерт для бійців добровольчих батальйонів "Батьківщина" і "Рух Опору".
 
Перед бійцями виступили заслужена артистка України Тетяна Піскарьова, лідер гурту "Mad Heads" Вадим Красноокий, співаки Світлана Тарабарова, Іван Ганзера, Юрій Годо, відомий хореограф Андріс Капіньш.
 
Організатори акції - благодійні організації "Назустріч Мрії", "Соціальний Захист", "Погляд" разом із благодійним фондом "Рух Опору", які об’єднали свої зусилля для надання допомоги добровольчим батальйонам та біженцям зі Сходу.


Підтримати захисників України приїхала також донька Юлії Тимошенко Євгенія, народний депутат фракції "Батьківщина" Андрій Шевченко, кандидат у депутати від "Батьківщини" Ігор Жданов.
 
Виступаючи перед бійцями, Євгенія Тимошенко подякувала їм за те, що вони захищають країну, ризикуючи власним життям. Вона також привітала присутніх із великим християнським святом Віри, Надії, Любові і Софії.

"Ми дуже раді, що можемо передати нашу любов, гордість нашим солдатам, особливо з добровольчих  батальйонів, оскільки їм зараз найважче. Вони знаходяться на блок-постах, їх постійно обстрілюють", - сказала Євгенія в інтерв'ю журналістам.


Донька Юлії Тимошенко Євгенія і депутати "Батьківщини" побували на блок-посту, який місцеві називають "зелена миля", і особисто поспілкувалася з бійцями, вручивши їм засоби захисту і обереги.
 
У свою чергу Ігор Жданов наголосив, що вся Україна пишається своїми захисниками.
 
Після концерту бійці добровольчих батальйонів вручили Євгенії Тимошенко зроблений власноруч прапор України у вигляді серця.
 

Також учасники благодійного марафону побували на блок-постах українських військових, подякувавши їм за службу. Вони передали добровольцям, зокрема, засоби особистого захисту, термобілизну, гуманітарну допомогу, а також подарунки від дітей - малюнки, листи, солодощі.

"Ми тут з простою метою - підтримати тих хлопців, які зараз стоять тут за Україну. Я знаю, що вони стоять за кожне місто, за кожне село. Це справжні українські герої", - наголосив народний депутат Андрій Шевченко.
 
"Тут дуже чітко розумієш, що ми не маємо права здавати цю землю", - додав він.

Партія "Батьківщина" і благодійний фонд "Рух Опору", заснований Юлією Тимошенко і її донькою Євгенією, вже передали на потреби військових спорядження, техніку, гуманітарну допомогу на суму понад 35,5 мільйонів гривень.
 

Як відомо, на сторінці спільноти "Голос миру" у Facebook триває благодійний онлайн-аукціон, кошти від якого підуть на допомогу добровольчим батальйонам, пораненим та сім’ям загиблих.
 
В аукціоні вже взяли участь артисти естради, відомі діячі культури і мистецтва, а також Юлія та Євгенія Тимошенко, які виставили на продаж книгу з бібліотеки родини - раритетне видання "Кобзаря" Т.Шевченка 1899 року.
INTV