На прес-конференції "Ключовий етап виборчої кампані: підсумки висувань по Україні та аналіз ситуації в Київській області" директор Агентства моделювання ситуацій (АМС) Віталій Бала, заступник директора АМС Олексій Голобуцький та соціолог, провідний аналітик дослідницької компанії USS Research Олексій Біловол, підсумували фініш одного з найцікавіших та найважливіших етапів цьогорічної виборчої кампанії - висування та реєстрація кандидатів у депутати місцевих рад та претендентів на мери.
Також вони проаналізували ситуацію яка склалася в Київській області та представлять актуальні соціологічні дані.

 

"Солідарність" отримає максимум третину у облраді, - вважає політолог Олексій Голобуцький. Більшості не буде мати ніхто.

 

Попри наведені результати опитувань, експерти вважають, що перший номер "Солідарності", Парцхаладзе, навряд принесе користь у рейтингу партії президента.

Згадали фахівці політичних досліджень і про столицю. 

Попередні прогнози, щодо беззаперечної перемоги чинного мера потрібно перевірити нині, провівши соцдослідження. На їх думку, серед кандидатів зявилися нові обличчя і саме нові опитування покажуть, чи насправді мер Кличко збереже свою посаду

 

Володимир Перляк

Олекса Янів