Український політолог Тарас Березовець прокоментував прохання «Держради» окупованого Криму до Генеральної прокуратури та Слідчого комітету РФ провести розслідування за фактом здійснення «геноциду» проти кримчан українською владою. Він висловив свою думку, що такі дії так званої «державної ради Республіки Крим» означають тільки одне - сам Крим та жителі півострову не навчилися і ніколи не зможуть навчитися жити без України, передає «Преса України».

Березовець розповів, що його друзі з Криму, які були насильно окуповані Російською Федерацією, говорять про одне і те саме. Не про «нового» президента Володимира Путіна чи «матінку» РФ, навіть не про те, що їх уберегли від військового конфлікту на Донбасі. Усі його кримські знайомі говорять про Україну. Думки кримчан при цьому різняться, дехто згадує Україну з ненавистю, дехто з болем. Однак тема обговорень залишається одною. Так і російська «влада» анексованого Кримського півострову говорить про те ж саме.

«Цю нитку не розірвати. Так що, «дорогі мої» нова влада, я знаю, ви це точно прочитаєте, нікуди вам не дітися від України. Нехай поперек горла, але ви завжди підсвідомо знаєте, що вся ця ваша байда, затіяна без вас, де вас грали як шісток, закінчиться. І ваші прокльони щохвилини на адресу справжньої Батьківщини це тільки підтверджують. Ну і побажання вам на Старий Новий рік від мене. Не забудьте упакувати тривожний чемоданчик. Живете адже як на вулкані»,- написав політолог в соціальній мережі.