Розгляд справи за позовом Юлія Тимошенко проти НКРЕКП щодо незаконного рішення про встановлення тарифів на газ, централізоване опалення і гарячу воду штучно затягують. А отже, є ризик того, що українці увійдуть у опалювальний сезон із завищеними і загалом незаконно встановленими тарифами на житлово-комунальні послуги.

«Судове засідання де-факто було зірване, оскільки не з'явилися представники Радикальної партії Олега Ляшка. Позов проти постанови НКРЕКП також подавав і Олег Ляшко, але вони не з'явились в суд, і рішенням суду було відкладено розгляд справи», - сказала Юлія Тимошенко після завершення судового засідання Окружного адміністративного суду м. Києва у справі за її позовом проти НКРЕКП щодо незаконного встановлення тарифів на газ, централізоване опалення і гарячу воду.

А тому, вона звернулась до Олега Ляшка із закликом з'явитись 7 жовтня на чергове судове засідання, щоб не був зірваний розгляд справи, адже «кожен втрачений день позбавляє людей права отримати позитивне судове рішення».

Політик назвала ухвалення постанови НКРЕКП щодо підвищення тарифів на централізоване опалення, гарячу воду і газ незаконним, що «грубо порушує права людей і справедливого ставлення до них, і є остаточним знищенням родинних бюджетів і економічного життя родин».

Юлія Тимошенко також закликала голову ВРУ Андрій Парубія поставити у порядок денний на наступний сесійний тиждень роботи Верховної Ради законопроект про заборону конфіскації житла у громадян через борги за житлово-комунальні послуги.

«Такий законопроект мною зареєстрований у Верховній Раді, пройшов всі потрібні процедури. І треба негайно на наступному сесійному тижні ставити цей законопроект в порядок денний і голосувати», - акцентувала лідер фракції «Батьківщина».

Вона звернула увагу керівництва парламенту, що якщо Андрій Парубій не поставить у порядок дня Верховної Ради відповідне питання, то «це буде означати, що проти людей в Україні існує змова».

INTV