В Михайлівському золотоверхому монастирі під час круглого столу "Виклики та перспективи повернення захисників України в мирне життя" презентували Центр практичної допомоги AXIOS.

Його фахівці безкоштовно надаватимуть психологічні та юридичні консультації, а також навчатимуть військових новим професіям та допомагатимуть із працевлаштуванням. Створення Центру підтримали представники Генштабу та духовенства.

"По-перше, ми будемо з ними обмінюватися інформацією. Можливо й інші питання ще виникнуть, можливо, навіть питання матеріальної допомоги, духовної допомоги чи культурно-освітньої. Всі ці питання ми в майбутньому розглядаємо", - розповів начальник управління Генштабу ЗСУ Олег Грунтковський.

 

Ініціатор створення центру AXIOS - український бізнесмен та меценат Андрій Мацола.

"Наша ціль і наша задача - надати змогу хлопцям займатися тією справою, до якої вони мають талант, щоб вони, займаючись своєю улюбленою справою, могли щонайшвидше забути цей жах, який їм довелося пережити на передовій, щоб вони найшвидше повернулися до нормального мирного життя", - сказав ініціатор створення Центру AXIOS Андрій Мацола.

Читайте також: ВЕТЕРАНІВ АТО ЗАКЛИКАЛИ РОЗПОВІСТИ СВОЇ ІСТОРІЇ УСПІХУ

 

Канал 24