Країна має сказати «Ні!» тиску, агресії, залякуванням і знищенню владою інакодумців.

Про це сьогодні заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на брифінгу в парламенті.

За його словами, останній тиждень став переломним у боротьбі за демократію чи диктатуру.

Погрози, убивства, розстріли представників опозиції, депутатів місцевих рад та прямий тиск на кандидатів у депутати на виборах в об'єднані громади, додав політик, свідчать про те, що нинішня влада та президент після Революції Гідності, на жаль, перейняли методи Януковича.

 

«Ми сьогодні фактично стали перед вибором: чи громадяни й надалі терпітимуть погрози та приниження, чи вся країна, як у 2004 році та у 2013 році, скаже «Ні!» прямому тиску та агресії», - заявив Сергій Соболєв.

 


Народний депутат від «Батьківщини» наголосив, що чітке й об'єктивне розслідування фактів тиску на представників опозиції, а власне - пряма спроба вбивства першого заступника голови Одеської облради Олега Радковського - стане випробуванням для правоохоронної системи, загалом для органів та інституцій державної влади.

«Чи зможемо ми протистояти тій навалі, яка почалася в країні у зв'язку з виборами, щодо інакодумців?» - запитав парламентар.

 

Окрім того, відповідаючи на запитання журналістів про причини відсутності лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко на засіданнях парламенту протягом усього сесійного тижня, Сергій Соболєв повідомив, що вона перебуває на лікарняному у зв'язку із серйозною вірусною інфекцією.

«Наразі не вдається терміново відновити стан здоров'я, але як тільки вона одужає, то відразу буде в сесійній залі», - зазначив перший заступник керівника фракції «Батьківщина».

 

Нагадаємо, у середу, 4 жовтня, у центрі Одеси ввечері скоєно збройний замах на голову Одеської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», першого заступника голови Одеської облради Олега Радковського.  За попередніми даними, в політика стріляли з малокаліберної гвинтівки. Невідомий зник з місця злочину.


На переконання «Батьківщини», відповідальність за фізичні розправи над опозиційними політиками лежить винятково на президентові Порошенку, який використовує бандитів для вирішення політичних завдань.