Юлія Тимошенко закликає парламент стати ініціатором перегляду принизливої пенсійної «реформи».

З такою пропозицією лідер «Батьківщини»  виступила на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України.

 

За словами Юлії Тимошенко, питання пенсійної реформи має бути повторно розглянуто у парламенті.

«У парламентсько-президентській формі правління Верховна Рада  зобов'язана стати ініціатором розгляду цього питання. Вона має створити спеціальну групу за участю уряду та президента, тому що після цієї «реформи» пенсіонери перебувають у стані глибинного шоку», - наголосила вона.

 

Політик повідомила, що народні депутати ВРУ та представники парторганізації  «Батьківщини» по всій Україні щодня отримують тисячі дзвінків від громадян, вкрай обурених пенсійною реформою.

«Хтось плаче, хтось свариться. В Україні сьогодні трагедія! Людей ошукали та обманули, пообіцявши якісь фантастичні пенсії! Насправді ж більшість пенсіонерів нічого не отримали, якийсь мізер, який навіть не покриває інфляцію», - сказала лідер «Батьківщини».

 

Юлія Тимошенко також зауважила, що інфляція є наслідком спільної змови та чорної роботи президента і голови НБУ: «Інфляція щодня з'їдає навіть ті копійки, які доплачують пенсіонерам. Це питання має терміново стати предметом розгляду парламенту. Це не можна замовчувати».