Проект закону про житлово-комунальні послуги № 1581-д передбачає запровадження плати за клієнтське обслуговування.

 

Про це під час обговорення законопроекту сказав народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько, передає INTV.

 

«Тепер кожен, хто вам поставляє газ, електроенергію, інші послуги, тепло, буде додатково ще нараховувати плату за так зване клієнтське обслуговування. Хоча плата за абонентське обслуговування включається і розраховується в самому тарифі. І це додаткові побори до тих "драконівських" тарифів, які сьогодні сплачують люди, пропонують зробити цим законом» - сказав він.

 

Крулько зазначив, що фракція "Батьківщина" виступає за те, щоб виключити цей пункт із законопроекту і не збирати з людей додаткову плату, враховуючи при цьому, що введена додаткова послуга з управління багатоквартирного будинку.

 

 

У свою чергу народний депутат Олександра Кужель в ході обговорення проекту закону заявила, що ним пропонується «заплутана структура плати виконання комунальних послуг».

 

«У нас є плата за послугу, що розраховується, виходячи з тарифів. У нас є плата за абонентське обслуговування, додатковий платіж, де граничний розмір затверджується Кабінетом Міністрів. Також є плата за обслуговування, поточний ремонт» - сказала вона, додавши, що натомість споживач, який сплачує управителю невизначену заробітну плату - не має права звільнити його за неякісне виконання послуг.

 

«Ви пам'ятаєте скандал, коли всім відомий пан Вовк (голова НКРЕКП - авт.) хотів встановити абонентську плату на газ? Тоді президент и всі закричали - цього не може бути - і замовкли. Тепер через цей законопроект вони будуть включати абонентську плату в кожну отриману нами комунальну послугу» - зазначила вона.