За зняття Єгора Соболєва з посади голови Комітету з питань запобігання та боротьби з корупцією проголосувала нова парламентська коаліція у складі БПП, «Народного фронту» та Опозиційного блоку.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківина» Сергій Соболєв під час розгляду зазначеного питання в парламенті.

 

Політик зауважив, що зняття Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету - це не процес його відсторонення з посади, а процес створення нової коаліції.

«Адже двом фракціям - «Народному фронту» і БПП не вистачає голосів і їм потрібні голоси Опозиційного блоку», - пояснив парламентар.

 

За словами Сергія Соболєва, саме ці три фракції ініціювали питання про звільнення голови Комітету.

Представник «Батьківщини» зауважив, що сьогодні збігаються інтереси зазначених політичних сил, які домовились в сесійному залі парламенту: «І тепер їм залишилось розправитись з тими, хто ще вчора був друзями і союзниками».

«Всі чудово розуміють, що претензій до робити Комітету жодних не має, просто хочеться їсти і тому все, що ви робите, - це розправа», - зазначив депутат.

 

Зазначимо, що фракція «Батьківщина» голосувала проти зняття Єгора Соболєва з посади голови Комітету ВРУ з питань запобігання та боротьби з корупцією.

 

Відповідний проект постанови №7368 підтримали 256 депутатів.

Зокрема «за» проголосували 108 депутатів від БПП, 65 - від «Народного фронту», 32 - від Опозиційного блоку, 15 - від «Радикальної партії», 17 - від групи «Відродження» та 13 - від групи «Воля народу».