Тереза Мей закликала супермаркети припинити обгортання овочів у пластик.

Фрукти, овочі та інші свіжі продукти повинні продаватись вільно, а не в пластиковій упаковці, і Тереза Мей готова  розповісти супермаркетам про початок  урядової війни з пластиком, інформує SkyNews

 

 

Прем'єр-міністр обіцяє, що уряд співпрацюватиме з супермаркетами, щоб заохотити їх запроваджувати продаж овочів та фруктів без пакування у пластик.

Наявність прилавків без шкідливих пластикових упаковок, за словами уряду,  дасть споживачам можливість прийняти  екологічні рішення та сприяти використанню менш шкідливої пластикової упаковки.

Завершуючи представлення  25-річного екологічного плану  у  промові, прем'єр-міністр висловловила сміливу обіцянку ліквідувати вживання всього пластику, який  можна замінити,протягом чверті століття.

Засуджуючи відходи з пластику  як "одну з великих екологічних бід нашого часу", вона каже, що кількість одноразового пластику, що викидається щорічно, може заповнити королівський Альберт-Холл  1000 разів.

Інші нові екологічні заходи в 25-річному плані прем'єр-міністра включають податкові зміни для виробництва екологічної продукціїї з метою зменшення  витрат, збульшення  фінансування інновацій з виробництва  пластмас, та 10 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб навчити дітей більше звертати увагу на охорону навколишнього середовища.