Поправками до другого читання щодо проекту закону про антикорупційний суд спробують задовольнити основні інтереси західних партнерів України.

 

Таку думку висловив під час прес-конференції у Києві Костянтин Матвієнко, експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика", передає INTV.

«Йому справді не хочеться втрачати своє обличчя і перевносити закон, при чому явно це очевидно, що діє зовнішнє управління. Після того, як йому розповіли, як неправильно поданий закон, він мав би його перевподати.    Отже, вони просто тут намагатимуться зберігати обличчя і міняти зміст законопроекту поправками», - сказав політолог.

«Некрасиво, не зовсім логічно, але так воно, я думаю, буде», - зазначив він.

В цій нелогічності є своя логічність - «бо грошей не буде від Міжнародного валютного фонду і Світового банку», додав колегу Вадим Карасьов, директор Інституту глобальних стратегій.

«У тому і справа, що немає грошей, а суб'єктом економічної політики, я вже не кажу реформ - являються МВФ і Світовий банк. Вони сьогодні фактично диктують політику. Уряд - це тільки якесь місце, де вони розглядають, не рекомендації, а імперативні якісь вказівки від МВФ і вони коректуються. Редакційна комісія програми МВФ. Розумієте, економічна політика кружляє навколо питання, чи буде транш продовжено на 2018 рік, чи не буде? Якщо не буде, то кажуть, що це буде дуже погано. Тому що це курс валют, тощо», -  підкреслив політолог.