«Батьківщина» закликає парламент не допустити розвалу річкових портів. Про це заявив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

Він нагадав, що вчора Верховна Рада ухвалила рішення направити два законопроекти про внутрішній водний транспорт на доопрацювання в профільний Комітет для створення єдиного погодженого документу з метою недопущення розвалу річкової галузі, як це сталося з морськими портами.

Політик навів приклад Бердянського морського порту, де за останній рік перевалка вантажу впала вдвічі, дохід - у 2,5 рази, чистий прибуток - удвічі, а сплата податків до бюджетів всіх рівнів - у 2,5 рази.

«Ось наслідки господарювання так званої Адміністрації морських портів, які за потуранням міністра Володимира Омеляна та його заступника Лавренчука довели галузь фактично до розвалу», - зауважив народний депутат.

Так, за словами Сергія Соболєва, Миколаївський морський порт, який був потужним господарством, сьогодні фактично є перевалочною базою, яка здає в оренду портове господарство.

Аналогічна ситуація і з Херсонським портом та з іншими портами, які втратили ті об'єми перевалки, які вони наростили після бойових дій та прямої агресії РФ, що є безпрецедентним, додав парламентарій.

Нагадаємо, що у вівторок, 27 лютого, парламент розглянув низку законопроектів про внутрішній водний транспорт.

Виступаючи з трибуни ВРУ від фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв заявив, що при розгляді таких законопроектів треба викликати в парламент НАБУ, «щоб вони давали звіт про те, як попрацювала Адміністрація морських портів на прикладі останніх двох років».

«Найбільша справа цього року -  це арешт всієї Адміністрації морських портів, які нанесли збитки при так званих днопоглиблювальних роботах у найбільших портах України. Кошти, мільярди, були розбазарені - і  жодних робіт не було виконано в кінцевому варіанті», - зазначив він.