США згодні з інформацією уряду Великобританії про те, Росія, ймовірно, несе відповідальність за отруєння колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки в Солсбері. Про це йдеться в заяві глави Держдепартаменту США Рекса Тіллерсона, опублікованому на сайті відомства.

"У нас є повна впевненість в розслідуванні, яке проводить Великобританія, і в її оцінці, що Росія, схоже, несе відповідальність за напад з використанням нервово-паралітичного агента, яке відбулося в Солсбері минулого тижня", - йдеться в заяві.

Як зазначив держдеп, "для такого роду нападів ніколи не було виправдань - замах на вбивство приватної особи на території суверенної держави".

"Ми обурені тим, що Росія, схоже, знову зайнялася такою поведінкою. Від України до Сирії - і тепер і Великобританії - Росія продовжує залишатися безвідповідальною дестабілізуючою силою в світі, діючи з відкритим нехтуванням суверенітетом інших держав і життями їх громадян", - заявив Тіллерсон .

Він також підкреслив, що для винних, і виконавців, і замовників, повинні бути серйозні наслідки.

"Ми солідарні з нашими союзниками в Сполученому Королівстві і будемо продовжувати тісно координувати наші дії", - сказав держдеп.