Глава НЗС РФ Сергій Лавров пригрозив Лондону наслідками за "спробу обдурити світову спільноту" в справі отруєння Сергія Скрипаля.

За словами Лаврова, без пред'явлення конкретних фактів Лондону доведеться відповідати за відверту спробу грубо ввести в оману світову громадськість.

"Для них (британців) не визнання - цариця доказів, а підозри, що вони самі висувають, мають сприйматися всім світовим співтовариством як цариця доказів. Так справи не підуть. Ми будемо відстоювати міжнародне право, а аргументів у наших партнерів ми не бачимо ", - цитує Лаврова РИА Новости.

 

12 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила про високу ймовірність причетності РФ до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

За словами прем'єра, Скрипаль і його дочка були отруєні нервово-паралітичною речовиною, розробленою в СРСР у 1970-х роках. Мей додала, що розробкою цієї речовини займались військові в межах програми Новачок.

Також Мей зазначила, що Велика Британія до вечора вівторка чекає від Москви пояснень у зв'язку з отруєнням екс-працівника ГРУ. Після цього Лондон вживатиме найсерйозніших заходів у відповідь.

 

У Наркоматі закордонних справ РФ зазначили, що заява Мей в парламенті про можливу причетність Москви до отруєння Скрипаля та його дочки нагадує "циркове шоу".

 

Нарком закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Москва не відповідатиме на ультиматум Лондона.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія по дипканалам заявила Великій Британії про свою непричетність до отруєння в Солсбері.