Питання щодо виходу України із об'єднання Співдружності незалежних держав слід було ставити ще на початку військової агресії Російської Федерації проти України і анексії Криму. І те, що відповідне питання не було досі вирішене, свідчить про відсутність волі у президента України Петра Порошенка здобути перемогу у боротьбі із Російською Федерацією.

 

Про це у кулуарах Верховної Ради України сказав народний депутат України фракції «Самопоміч» Роман Семенуха, передає INTV.

«Ми сьогодні не бачимо волі у президента здобути перемогу у боротьбі із Російською Федерацією. Адже я не знаю іншої такої країни, у якої вже «відтяпали» частину території, а вона досі не може денонсувати Угоду про створення Співдружності Незалежних Держав», - сказав він.

 

За словами політика, слід розірвати договір про дружбу між Україною і Російською Федерацією, і «Україна має робити своє домашнє завдання».

«Адже на п'ятий рік війни говорити про те, що президент збирається декілька пунктів вилучити із договору - виглядає несерйозно», - сказав він, коментуючи ініціативу президента Петра Порошенка про припинення частини Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ.

 

 

Софія ЗАРУДНА

INTV